Péče o tělo 

Estetika
Časopis o plastické chirurgii, zdraví a kráse

Golden Kinnaree - thajská masáž Praha. Salon nabízí tradiční thajské masáže, které mají blahodárný vliv na fyzickou a psychickou kondici. Thajská masáž uvolňuje šlachy, klouby, svalový aparát a zbavuje vnitřního napětí způsobeného stresem.

Ajurvédská masáž plosek nohou speciální tibetskou miskou aktivuje tisíce energetických bodů, které harmonizují tělo. Ajurvédská masáž je vhodná především při celulitidě, otokách nohou, cukrovce, poruchách krevního oběhu apod.

Bělení zubů pomocí studeného modrého světla je vysoce účinné, bezbolestné a nijak nepoškozuje sklovinu. Klinika Smille nabízí kromě laserovém bělení zubů také speciální bělící zubní pastu s výtažky z perel pro domácí bělení zubů.

Brazilský keratin bez formaldehydů, který aplikují v salonech Magdalena v Praze vám ozdraví vlasy, přestanou se lámat a získají neodolatelný lesk. Salony nabízí také paruky a prodloužení vlasů.

Clip in vlasy od salonu Human Hair v Praze jsou vyráběny z vysoce kvalitních evropských vlasů v mnoha barevných odstínech. Vlasy jsou pevně našity na speciální clip in sponky, díky kterým se aplikace pod vlastní vlasy stává rychlou, jednoduchou a efektivní.

Thajské masáže v salonech Thajka v Praze uvolní nejen vaše ztuhlé svalstvo, ale také mysl. Zažijte ideální relaxaci a zdraví prospěšné thajské masáže, které vás zbaví stresu.

Tradiční japonské masáže shiatsu uvolní nahromaděný stres a harmonizují energie v těle pomocí tlakové masážní techniky. Shiatsu se provádí přes volné a pohodlné oblečení. Nově nabízí AC centrum také masáže pro těhotné.