Ostatní 

Díky speciálnímu složení dosahuje požární sklo vyšších hodnot odolnosti třídy E.

V zájmu našich zákazníků se staráme o to, aby byly zipy, tkaniny, úplety a stuhy a ostatní krejčovské potřeby vždy dostupné v řadě druhů, gramáží a velmi bohaté barevné škále, které nabízí náš textilní velkoobchod a galanterie.

Nabízíme vše od vybavení prodejen až po vybavení interiérů.

Navštivte náš svatební salón Ostrava.

Laboratorní technika Prodej laboratorní techniky a materiálu pro lékařské laboratoře se zaměřením na oblasti klinické diagnostiky, molekulární biologie a biochemie.

Diamantové kotouče Výroba, prodej a servis pro veškeré diamantové nástroje, orovnávače a brusné kotouče.

Zkumavky Kvalitní laboratorní plasty pro laboratoře. Nabídka produktů pro PCR, pipetovacích špiček, zkumavek a dalšího laboratorního materiálu od společnosti Bioplastics.

Pizzerie Pizzerie poblíž nákupního centra Hostivař. Součástí restaurace je příjemná zahrádka a dětský koutek.

Kesla Prodej lesní techniky Kesla, Harvestorů Profiforest, secích strojů Tume Agri a kotoučových pil Kara.

Svítidla Velký výběr designových svítidel pro komerční objekty i domácnosti.

Bagety Prodej čerstvých baget, ovocných a zeleninových salátů, bio výrobků a kávy. Provozovna v Praze poblíž metra Křižíkova.

Stavební software Prodáváme programy pro stavebnictví. Mezi hlavní produkty patří soubor programů GEO5 pro zakládání staveb a geotechniku a FIN EC na statické výpočty stavebních konstrukcí.

Norwit - Stavební stroje a technika
Společnost Norwit se specializuje na prodej, servis a pronájem malé stavební mechanizace a techniky. Dále nabízí diamantové nástroje a stroje, hutnicí techniku, pneumatické nářadí, elektrocentrály a čerpadla.

Společnost Hofisat Praha poskytuje širokou škálu anténní a satelitní techniky, jako i kompletní servis v podobě montáží a oprav satelitních přijímačů a další techniky. Hofisat nabízí satelitní přijímače FTA, Cryptoworks a Irdeto, nebo kvalitní set top boxy pro příjem digitálního vysílání do analogové tv.

JP-Kontakt nabízí kancelářský nábytek - regály, kancelářské židle, trezory a další nábytek pro kanceláře, čekárny, školy, jídelny nebo dílny. JP Kontakt nabízí také špičkové manažerské kancelářské židle a křesla.

Sháníte vhodné mikroskopy do vaší školní laboratoře? Intraco Micro nabízí školní mikroskopy stereoskopické, digitální a biologické. Společnost zajišťuje také záruční a pozáruční servis školních mikroskopů a prodej příslušenství k mikroskopům.

Kostečka Group nabízíklimatizace všeho druhu – podstropní, parapetní, mezistropní, kazetové a další typy. Je také výhradním prodejcem v ČR pro unikátní FUJI klimatizace AI – Artifical Intelligence, která splňuje ty nejvyšší nároky na výkon a efektivitu.

Nátěry betonu a ochrana proti bakteriím to je jedna ze specializací společnosti Corro Bohemia. Corro používá speciální hydroizolační nátěry pro kontakt s pitnou vodou, odpadními vodami nebo nátěry určené k hydroizolaci nových staveb.

Stavební řezivo a truhlářské řezivo od firmy Vycpálek naleznete ve skladech ve středních Čechách. Veškeré stavební a truhlářské řezivo drží firma stále v dostatečném množství skladem.

Katalog odkazů MSSDesign

Pokud hledáte mobilní domy a mobilheimy, navštivte portál s nejširší nabídkou v ČR - Mobilák.cz.

Elektronická cigareta | E-cigareta