Dům, byt a zahrada 

Nesené posuvné brány, garážová vrata, nadokenní rolety mohou tvořit zajímavý design Vašeho domu.

Nabízíme Vám garážová vrata, předokenní rolety, dřevěné žaluzie, látkové rolety, markýzy a japonské posuvné stěny na míru.

Realizujeme rekonstrukce koupelen, zateplování domů, zateplování bytů, zajištění rekonstrukce bytových jader.

Dveřní výplně dřevěné interiérové dveře, dveře a zárubně mohou být v kombinaci plných PUR výplní a skel.

Žaluzie
Výroba, prodej a servis zastiňovací techniky se zaměřením na markýzy, rolety, všechny typy žaluzií a sítí proti hmyzu.

Kuchyně Dodáváme skříně na míru, vestavěné skříně, šatny, kuchyňské linky na míru a zakázkový nábytek. Nabízíme bezplatné zaměření a konzultaci u Vás doma. Krátké dodací lhůty a rychlé jednání.

Zahradní nábytek Internetový obchod s teakovým nábytkem všeho druhu. Nabízí interierový nábytek, ale také teakový nábytek na venkovní použití.

Terasy Etoile - Stavba venkovních dřevěných teras a podlah z prvotřídního exotického dřeva. Terasy na zakázku a jejich údržba.

Koberce Luxusní koberce s moderním designem od firmy Hronek Design s.r.o.

Kontajnery Spoločnosť Touax ponúka obytné kontajnery, bunky a ďalšie modulové stavby.

Kontejnery Společnost Touax dodává obytné kontejnery, buňky a další modulové stavby.

Firma Střechy Novák se zaměřuje na vše co souvisí se střechou a střešním příslušenstvím - střechy na klíč, strešní krytiny (Bramac, KM Beta, Tondach), střešní okna (Velux), oprava střechy atd.

Koupelny fotogalerie, koupelny inspirace V interiérovém centru MoDo v Průhonicích naleznete nabídku devíti prodejců nábytku a bytového příslušenství, kteří nabízí materiály pro vybavení koupelen, atraktivní kuchyně, sedací soupravy, jídelny, ložnice a další nábytek.

Sedací soupravy Špičkové kožené sedací soupravy italské značky Polo Divani. Pohovky nabízíme v 18 produktových řadách.

Rekonstrukce panelového bytu a rekonstrukce bytového jádra Praha Profima. Rekonstrukce bytových jader provádí od 9ti do 20ti pracovních dní v závislosti na složitosti rekonstrukce. Firma si zakládá na kvalitně odvedené práci, proto neprovádí tak zvané rychlé rekonstrukce do jednoho týdne.

Bezděk - malíři Praha nabízí komplexní práce při rekonstrukci interiérů. Forma Bezděk nabízí pro lakýrnické a malířské práce široký výběr barev a malířských technik.

Bytový textil výrobce Svitap nabízí vysoce kvalitní deky z mikrovlákna, potahy, nebo ručníky. Do výroby bytového textilu patří i velmi oblíbené plyšové hračky pro děti. Autoplachty Svitap jsou vyráběny pro všechny druhy a velikosti aut. Konstrukce autoplacht jsou vyráběny svařováním podle přesného rozměru automobilu.

Sekční garážová vrata naleznete v široké nabídce společnosti Kružík s.r.o. Kružík je právem řazen mezi českou špičku ve výrobě průmyslových a garážových vrat, vratových těsnění, pohonů a vyrovnávacích můstků.

Terasová prkna z modřínu jsou vysoce odolné a stabilní, vhodné nejen pro stavbu teras, ale také například pro velmi praktický obklad zděných bazénů. Terasová prkna na dřevěné terasy od Karbana.

Nízkoenergetické domy od společnosti Celet se mohou pyšnit nejen rychlou výstavbou a těmi nejkvalitnějšími použitými materiály, ale především vysoce efektivním energetickým provozem budovy.

Ratanový nábytek z wickeru od HartmanCzech je vysoce odolný vůči počasí, je téměř bezúdržbový a vyniká svým moderním a sofistikovaným designem. Ratanový nábytek pletený z umělých wickerových prutů je k nerozenání od přírodního ratanového nábytku.

HK Dřestav staví kvalitní dřevostavby a nízkoenergetické domy. Nízkoenergetické montované domy vystaví ve velmi krátkém čase a náklady na jejich energetický provoz se výrazně sníží díky speciálnímu systému difuzně otevřené stavby.

Jawa nábytek nabízí kvalitní jídelní stoly z masivu a židle z masivu, které se stanou ozdobou vaší jídelny, nebo kuchyně. Jídelní stoly a židle z masivu jsou dováženy z ostrova Jáva, kde jsou vyráběny ručně, tradiční truhlářkou metodou, z vysoce odolného teakového dřeva. Teakový nábytek z masivu se tedy může pyšnit velkou výdrží i při vysoké zátěži.

Potřebujete zastřešení terasy nebo parkovacího stání? Pergola-přístřešek.cznabízí kvalitní bezúdržbové hliníkové pergoly a garážová stání s dlouhou životností.

Zakázkové truhlářství Anta, s. r. o. nabízí kuchyně na míru, interiérové dveře, vestavěné skříně, schody a schodiště ze dřeva a další nábytek na míru.